Úvod

Deutsch

Polski

Slovensky

English

Vaše pozice: Home » Vídeň » Úvod

Úvod

Na těchto webových stránkách najde turista především fotografie - celkově webkatalog www.cdfoto.net nabízí více než 10.000 fotografií, k tomu základní informace o možnostech ubytování, občerstvení a stravování ve Vídni, resp. i v okolních zemích a také informace o možnostech nakupování (včetně suvenýrů). Pro skupiny turistů nabízíme možnost prohlídky Vídně autobusem jakož i rezervace ubytování a stravování v restauraci. Najdete zde také přehled známých pamětihodností ve Vídni -
Nej 10 atrakcí. Také je možná dodávka CD s více než 700 fotografiemi Vídně (viz ukázky jako fotoilustrácie této stránky), které Vám představí hlavní město Rakouské republiky a umožní lépe organizovat Váš pobyt ve Vídni.
Návrhy na
prezentacu dalších firem orientovaných na cestovní ruch na těchto stránkách jsou vítány. Firmy
so sídlem v chráněné oblasti světového dědictví UNESCO (Wachau, Neusiedl, Salzburg, Graz, Hallstatt-Dachstein, Salzkammergut atd..) obdrží slevu 50%, což platí i pro firmy nabízející prostředí přátelské dětem, seniorům, bezbariérové nebo nekuřácké prostředí. Vaše připomínky, komentáře, blogy a tipy na výlet & dovolenou jsou vítany.
                                                                                                                      Ing. Peter Nemeček
 

Hledání v katalogu Cdfoto.net:
 

Sponzorované odkazy:

 

Náš tip: Video Impressions of Vienna, nebo video Vienna A walking tour around the city

Burgtheater Schönbrunn
UNO City  Rathaus
Doporučení webstránky přátelům

 

  


Všechna práva vyhrazena

Není povoleno použití fotografií na těchto stránkách pro obchodní účely. Při podobném záměru kontaktujte prosím za účelem dohodnutí podmínek autora Ing. Petra Nemečka, e-mail: ginko@r3.roburnet.sk , nebo Tel. / +00421-2-65312639. V případě potřeby mohu dodat některé fotografie v kvalitě SQ1:
1024 x 768 pixelů, resp. v kvalitě HQ: 2048 x 1536 pixelů. Vaše dotazy a připomínky jsou vítány.
 

Copyright © 2004 GINKO PRO, Bratislava